„Rodiny z farnosti  Krškany sa už dlhé roky spolupodieľajú na podpore núdznych v Afrike. Koledujúce deti sa každoročne pripravujú a s radosťou ohlasujú narodenie Pána Ježiša. Nebolo tomu inak ani v 20. ročníku koledovania Dobrej noviny. Popoludní sme sa s dobrou náladou a s radosťou v srdci vybrali do obce navštíviť prihlásené rodiny. V mnohých rodinách nás čakali so zatajeným dychom a aj so slzami v očiach, ktoré vyjadrovali radosť i dojatie navštívených rodín.  Práve v tomto jubilujúcom roku, 20. ročníka Dobrej noviny vládla počas koledovania čarovná až priam neopísateľná atmosféra.“ (Gabriela Agárdyová, Krškany)

„Ďakujeme Dobrej novine, že dáva našim deťom šancu pomáhať a zažívať radosť z radosti druhých. I keď je koledovanie náročné kvôli zime a často dlhému chodeniu, deťom je vždy ľúto keď stojíme pred posledným príbytkom. Som rada, že spoznávajú, že radosť rozdávaním rastie 🙂 “ (Eva Cíbiková, Pruské)

„U nás v Šoltyskej farnosti sme sa medzi sviatkami 25 a 26 decembra 2014 tešili z Dobrej Noviny. Počasie  nám prialo a na koledovanie nás chodilo šesť. Obišli sme okolo 50 domácnosti v Šoltyske, Ďubákove a v Ipeľskom Potoku. Ľudia nás prijali s otvoreným srdcom a viac krát sa nám stalo, že sa nás nemohli už dočkať. Máme zážitok s jednou starkou, ktorá od jednej sedela pri okne a vyzerala nás kedy už prídeme, no my sme neprichádzali a ona sa bálo odísť od okna, aby sme ju neobišli. Nakoniec sa po 3 hodinách dočkala s veľkým úsmevom na tvári. V našej farnosti nemáme veľa deti a pre starých ľudí je návšteva vždy vzácnosťou to nehovoriac o Dobrej Novine. Cítili sme s v každom domčeku prijatý a obdarovaní s úsmevom na tvári a dobrotami na tanieri. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník Dobrej Noviny.“ (Mirka Rusnáková, Šoltýska)