Kalendár online podujatí pre koledníkov

Tento rok aj Dobrá novina musela pristúpiť k organizovaniu podujatí v online priestore. Na každé podujatie je potrebné sa vopred prihlásiť. Po prihlásení obdržíte ďalšie inštrukcie.

KOLEDOVANIE POČAS KORONY (WEBINÁRE PRE ZODPOVEDNÉ OSOBY)

Predstavíme a vysvetlíme odporúčania ku koledovaniu. Zároveň je to priestor pre vaše otázky. Obsah každého webinára bude ten istý, ale informácie budú vždy aktualizované.

Budeme sa venovať príprave koledovania, opatreniam pri koledovaní, prihlasovaniu rodín a predstavíme si aj „plánu B“ (ak nebude možné klasické koledovanie). Odporúčame každej farnosti, aby sa zúčastnila jedného z webinárov.  

Aktuálne nie je naplánovaný žiaden ďalší webinár.

eRko PODCAST
Vypočujte si podcasty o ročnej téme Dobrej noviny (6. 11.), o koledovaní (20. 11.), ako aj o tom, ako sa slávia Vianoce v Ugande (18. 12.).

VÝCHODNOU AFRIKOU S DOBROU NOVINOU (WEBINÁRE PRE ZODPOVEDNÉ A SPREVÁDZAJÚCE OSOBY, AKO AJ PRE VEREJNOSŤ)
Každú stredu o 19.00 v čase od 18. novembra do 9. decembra.
O skúsenostiach projektových manažérov z Ugandy, Etiópie, Kene a Južného Sudánu. Na webinár sa môžete prihlásiť vždy do nedele predošlého týždňa. Kapacita je limitovaná na 50 účastníkov.

NEWSLETTER DOBREJ NOVINY
Od 9. novembra.
Nový newsletter, kde nájdete aktuálne informácie o aktivitách Dobrej noviny na Slovensku, príbehy a zážitky našich partnerov z Afriky ako aj množstvo zaujímavostí a pozvánok pre vás. Chcem odoberať newsletter Dobrej noviny.